joomla statistics
Smuteční kytice - Levně a rychle! Květinářství Brno, doručování květin po Brně a okolí. | Levně a rychle! Květinářství Brno, doručování květin po Brně a okolí. Levně a rychle. Květinářství Brno - doručování květin po Brně a okolí. Svatební kytice, klobásové kytice, smuteční vazba.
Domů Smuteční kytice

Již od 390,- Kč Vám na přání zhotovíme smuteční kytici.

Smuteční kytice

sm1

    Rozloučení se s blízkou osobou patří mezi smutné události. My se Vám ve Vašem smutku budeme snažit vyjít ve všem vstříc a dle Vašeho požadavku zhotovíme pohřební nebo smuteční kytice za rozumnou cenu. U nás si vyberete smuteční kytice z růží, chryzantémlilií, karafiátů nebo kal. Jsou možné různé kombinace z těchto květů. Vytvoříme Vám smuteční vazby i smuteční výzdobu interiérů a zajistíme, aby bylo rozloučení s blízkou osobou důstojné. Na přání zhotovujeme smuteční kytice i věnce z čerstvého chvojí, kdy základem je chvojí z jehličnatých stromů jako jedle bělokorásmrk ztepilý a borovice

Pokud máte speciální přání na zhotovení smuteční kytice nebo věnce, kontaktujte nás na tel. 776 776 524 a Váš požadavek probereme osobně. Všechny smuteční kytice se vyrábějí v naší vazárně, proto Vám můžeme vyjít vstříc i s cenou, nemáme žádné příplatky ani přirážky. Kyticevěnce i rozvážíme a doručujeme po Brně a jižní Moravě na místo určení - obřadní síň, kostel nebo krematoriumSeřadit podle:

  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 30 z 30

Smuteční kytice Brno

Smuteční kytice již od 390,- Kč. Sortiment smuteční vazby zahrnuje volně vázané  nebo vypichované pohřební  a smuteční kytice, smuteční dekoraci, kytice na rakve z řezaných i umělých květin. Pomůžeme Vám s důstojným  rozloučením s blízkou osobou. Navrhneme výběr vhodných květin a jejich barev k poslednímu rozloučení. Nabízíme psaní  smutečních stuh v barvě černé, bílé a zlaté. Smuteční vazbu, pohřební kytice doručíme do obřadní síně po Brně a jižní Moravě. 

TOPlist
SEO webu sledují SEO nástroje.cz