joomla statistics
Smuteční kytice 25 - Levně a rychle! Květinářství Brno, doručování květin po Brně a okolí. | Levně a rychle! Květinářství Brno, doručování květin po Brně a okolí. Levně a rychle. Květinářství Brno - doručování květin po Brně a okolí. Svatební kytice, klobásové kytice, smuteční vazba.
Domů Smuteční kytice

Již od 390,- Kč Vám na přání zhotovíme smuteční kytici.

e-mail


Smuteční kytice 25
Zobrazit v plné velikosti


Smuteční kytice 25

Cena: 2 450 Kč

Zeptejte se na tento produkt

Velká bílá smuteční kytice naaranžovaná do základu z chvojí ze smrku. Je složena z bílých gerber, bílých růží, bílých chryzantém a bílých mečíků. Mečíky lze nahradit jinými květinami v období jejich nedostupnosti. Po Brně a okolí smuteční kytice a věnce doručujeme až na místo obřadu.Smuteční kytice Brno

Smuteční kytice již od 390,- Kč. Sortiment smuteční vazby zahrnuje volně vázané  nebo vypichované pohřební  a smuteční kytice, smuteční dekoraci, kytice na rakve z řezaných i umělých květin. Pomůžeme Vám s důstojným  rozloučením s blízkou osobou. Navrhneme výběr vhodných květin a jejich barev k poslednímu rozloučení. Nabízíme psaní  smutečních stuh v barvě černé, bílé a zlaté. Smuteční vazbu, pohřební kytice doručíme do obřadní síně po Brně a jižní Moravě. 

TOPlist
SEO webu sledují SEO nástroje.cz