joomla statistics
Levně a rychle! Růže Brno - Květinářství Brno, doručování květin po Brně a okolí. | Levně a rychle! Květinářství Brno, doručování květin po Brně a okolí. Levně a rychle. Květinářství Brno - doručování květin po Brně a okolí. Svatební kytice, klobásové kytice, smuteční vazba.
Domů Velké kytice z růží
Růže Brno

Každý týden AKCE na květiny. Vyberte si z naší dnešní nabídky:


Růže rudé - 44,- Kč

Růže žlutooranžové - 44,- Kč

Růže oranžové - 44,- Kč

Klikněte na kytici pro přímý nákup, nebo si zobrazte všechny kytice v e-shopu ZDE.

 

ruzerudebrno  zlutooranz  oranz

 

 

 

Velké kytice z růží


Několik zákazníků se nás již ptalo, z jakého maximálního počtu růží by mohla být kytice z růží pro manželku nebo přítelkyni nebo jak velká by měla být ideální kytice. Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Usuzovat bychom mohli z našich zkušeností, jaké kytice doručujeme nejčastěji.

V našem květinářství jsou nejoblíbenější kytice z patnácti a pětadvaceti rudých růží. Ty pánové často darují nejen k svátku a narozeninám, ale také jen tak, jako projev lásky k milované partnerce. Vyšší počet květin než 25 se daruje nejčastěji jako přesný počet roků partnerky v případě narozenin nebo počet společně strávených let v manželství.  Nejčastěji jsou to rudé růže, o kterých se ví, že jsou symbolem lásky. Rudé růže objednávají nejvíce mladí muži.

Třetí v pořadí jsou kytice z padesáti růží. Ty jsou skutečně velice krásné. 50 růží daruje člověk, který cítí opravdu velkou lásku k partnerce a vyjádří ji tak velkou kyticí.

Nakonec bychom se zmínili o velikosti kytic 100 respektive 101 růží. Toto je už "nejvyšší level" a tyto kytice jsou jedním slovem úžasné. Je těžké to dále komentovat. Asi není nic hezčího než tyto maxikytice z růží. Větší kytice než 101 růží je darují již zřídka. Na závěr je nutno podotknout, že velikost kytice se samozřejmě promítá i v peněžence. V Květinářství Brno jsme si toho vědomi a proto Vám nabízíme pouze růže v nejvyšší kvalitě, aby jste si za své peníze koupili nebo nechali doručit pouze TOP květiny. 

 

Kytice z růží

Růže jsou považovány za nejromantičtější květiny, spojujeme je především s láskou a zamilovaností. Jsou univerzální a hodí se  jako dárek k různým příležitostem, a to pro dívky i pro ženy. Mají široké spektrum barev, i proto jsou velice oblíbené.  V navázaných kyticích jsou velmi elegantní.  Pevné květy s dlouhými stonky  potěší opravdu každou... V našem květinářství nabízíme pouze ty nejkvalitnější růže, se kterými nikde neuděláte ostudu.  Má-li být kytice doručena, rádi Vám ji dovezeme a doručíme na adresu  ve Vámi zvoleném čase.  

TOPlist
SEO webu sledují SEO nástroje.cz