• ZAVOLEJTE NÁM: 776 776 524
0 item:
 x 

Váš košík je prázdný!

 

Květiny z celého světa, jen pro Vás, jen teď. Květinářství Brno, květoznámé. Květinový servis a rozvoz květin.  Doručování květin v Česku i na Slovensku. Nonstop služba, online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Pokud jste zaneprázdněný, nestíháte zajít pro květiny do kamenné prodejny nebo prostě bydlíte jinde, než kam potřebujete doručit kytici, směle se na nás obraťte, vše za Vás rádi vyřídíme. Květinářství Brno je zde pro Vás, Vaši kytici doručíme s radostí a profesionálně.

 

Jsme květinářství působící na trhu květin od roku 1995. Našim zákazníkům nabízíme veškerý sortiment řezaných a pokojových květin v nejvyšší kvalitě, umělé květiny, dárkové předměty a keramiku. Květiny jsou vždy čerstvé, zemí původu je Holandsko, kde se prodávají na květinové burze. Sem se dostavájí z celého světa. Např. není výjimkou, že růže, které kupujete pro milovanou osobu, pocházejí z africké Keni, jihoamerického HondurasuKolumbie nebo Ekvádoru. Právě zde sídlí největší producenti růží.

Zabýváme se také dekorační floristikou, výzdobou interiérů ze živých, sušených i umělých květin. Vybrat si u nás můžete kytice příležitostní všech barev, kytice dárkové i smuteční kytice a v poslední době velmi oblíbené klobásové kytice. Nabízíme rovněž kompletní svatební servis. Pro nevěstu svatební kytice - velký výběr z tištěného katalogu nebo dle Vašeho přání, například dle fotografie. Kytice pro maminky, korsáž pro ženicha, svatební výzdoba interiérů a svatební výzdoba auta nevěsty, vše je k mání.

Spolupracujeme s firmami, které mají zájem o zajištění výzdoby interiérů na veletrzích, výstavách nebo různých prodejních akcích. Zajistíme Vám reprezentativní styl Vaší firmy, abyste byli jedineční a lepší než konkurence. Květinová výzdoba a floristické doplňky na rauty i k různým jiným příležitostem. Pro firemní akce, výstavy, prezentace jsme kromě květinové výzdoby a aranžmánů schopni nabídnout i zapůjčení větších zelených rostlin. Stačí specifikovat Váš požadavek a zbytek již zařídíme my. Dovoz, rozvoz květin a transport i větších květin nebo doručení květin dle přání z širokého výběru není překážkou.

 

Doručování květin

V současné době velmi oblíbená a vyhledávaná službaKvětiny místo Vás doručí - KVĚTINOVÉ TAXI. Věnování kytice tím získá zcela jiný rozměr a radost z ní bude obrovská. Po Brně je při nákupu nad 2500 Kč doručení květin zdarma. Jinak je cena květinového taxi 99 Kč. Je-li to možné, v Brně a okolí rozvážíme a kytky doručíme non-stop, květinová služba je online, květinový kurýr je rychlý, diskrétní a spolehlivý.

 

Mimo Brno rovněž není doručení květin žádný problém. Ve většině velkých měst v České republice i na Slovensku máme partnerská květinářství, které doručení provede. Cenově výhodně, levněji a za rozumnou cenu koupíte květinykytice rudých a oranžových růží v kategorii Levně a rychle

 

 

Naší specialitou jsou klobásové kytice i jiné netradiční kytice pro muže.

 

 

cabajkac   Golem   Delikato  

       

 

Kde nás najdete?

 

Pokud hledáte kvalitní květinářství  v Brně, můžete nás navštívit:

 

 

Reference

Mezi naše významné klienty patří:

 

Naše služby v oblasti floristiky

 

  • Aranžování květinových dekorací pro hotely, restaurace, kostely a jiné interiéry
  • Květinové aranžmá firem, bank, institucí
  • Dodávky čerstvých květin pro různé kulturní akce, festivaly
  • Kompletní svatební servis
  • Kompletní smuteční servis

Bankovní spojení:  FIO Banka, číslo účtu 2600203660/2010

 

Adresa banky pro mezinárodní platby

Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

IBAN CZ6820100000002600203660

BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX

  • Adresa: Okružní 33, Brno
  • Telefon: 776 776 524
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Číslo účtu: 2600203660/2010
  • Po - So: 8.30 - 19.00; Ne: 8.30 - 18.00

Nejoblíbenější